Apie AutoMotoKet.lt projektą

AutoMotoKet.lt projektas gimė iš noro apjungti visus su vairavimu susijusius paslaugų tiekėjus į vieną vietą. Nors projekto epicentre – vairavimo mokyklos, mes taip pat siekiame lankytojams pateikti ir kitas susijusias paslaugas: pvz. KET bilietų sprendimą siūlančius puslapius.

Projekto tikslas – sukurti kuo patogesnę sistemą kiekvienam norinčiam išmokti vairuoti. Visų Lietuvos vairavimo mokyklų sujungimas į vieną vietą – tik pirmas žingsnis. Kiekviena vairavimo mokykla turi savo atskirą puslapį, kuriame yra pateikiama visa aktualiausia informacija potencialiems jos mokiniams: kontaktai, filialų adresai, siūlomos vairavimo kategorijų pamokos, jų kaina ir kt.

Be to, kiekvienam esamam ar buvusiam vairavimo mokyklos mokiniui suteikiame galimybę palikti įvertinimą bei atsiliepimą apie vairavimo mokyklą. Tai – itin svarbi šio projekto dalis, kuri leis visiems norintiems išmokti vairuoti susidaryti kuo objektyvesnį vaizdą apie vairavimo mokyklas bei leis palyginti jas tarpusavyje ne tik pagal siūlomas paslaugas bei jų kainą, bet ir pagal buvusių mokinių įvertinimus ir atsiliepimus.

Visos projekte siūlomos funkcijos lankytojams yra visiškai nemokamos. Taip pat nemokamai kiekvienai vairavimo mokyklai suteikiame galimybę gauti pilnas teises redaguoti ir pildyti savo vairavimo mokyklos puslapį mūsų projekte.

Vienintelė mokama paslauga – galimybė vairavimo kursus siūlančioms mokykloms iškelti savo puslapį aukščiau kitų. Tokie puslapiai yra pažymimi specialia žyma, kuri leidžia lankytojams suprasti puslapio atsiradimo viršuje priežastį.

Mūsų kontaktai:
El. paštas: info@automotoket.lt