AutoMotoKet.lt nekaupia jokios asmeninės informacijos apie savo lankytojus ar užsiregistravusius narius, išskyrus tą, kuri yra pateikiama komentuojant, registracijos metu arba pateikiant informaciją apie savo vairavimo mokyklą.

Užsiregistravę nariai visada gali koreguoti ir/arba ištrinti visą savo pateiktą informaciją, įskaitant ir pačią paskyrą puslapyje.

Neprisiregistravę lankytojai gali palikti atsiliepimus apie vairavimo mokyklas, o jų atsiliepimų turinys yra nekoreguojamas, jei jis nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų.

Registruoti nariai bei neregistruoti, bet atsiliepimus palikę lankytojai, dėl vienų ar kitų priežasčių norintys, tačiau negalintys/nesugebantys ištrinti savo pateiktos asmeninės informacijos, visada gali kreiptis žemiau pateiktais kontaktais ir pateikti prašymą panaikinti pateiktą informaciją tiek iš matomos puslapio dalies, tiek iš mūsų duomenų bazės.

AutoMotoKet.lt naudoja slapukus, kad būtų pagerinta svetainės kokybė bei užtikrinamas jos veikimas naršymo laikotarpiu. Puslapyje yra naudojami standartiniai slapukai (cookies), kurie yra laikini. Mes nenaudojame jokių reklamos ar statistinių slapukų. Mes nesekame savo lankytojų veiksmų savo svetainėje jokiais tikslais.

Mūsų privatumo politika ir slapukų politika pilnai atitinka BDAR reikalavimus.

Bet kokiais su privatumo politika susijusiais klausimais į mus galite kreiptis šiais kontaktais:

El. paštas: info@automotoket.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-01-04